Doprava a platba Vašeho balíčku


Balíčky posíláme většinou do 2 pracovních dnů. Chceme, abyste svou kosmetiku měli co nejdříve a také, aby byla čerstvá. Většinu položek máme skladem, ale některé pro Vás vyrábíme čerstvé a proto nám odeslání může trvat až 2 dny.

Pro objednávky nad 1500,- Kč je doprava zdarma!

Dodání v České republice


Pro dopravu našich zásilek využíváme nyní 3 dopravce:

Česká pošta

Zásilky posíláme jako balík do ruky a Česká pošta je většinou doručuje do druhého dne. Občas se balíček může zpozdit. O odeslání balíčku Vás budeme informovat. Česká pošta má zákaznickou linku 840 111 244.

Platba předem bankovním převodem – cena 100,- Kč

Dobírka – cena 135,- Kč


Zásilkovna

Zásilkovna je široká síť výdejních míst po celé České republice. Najdete ji ve všech městech nad 5 tisíc obyvatel. Zásilka na pobočku dorazí většinou do 2 až 3 dnů, ale občas může balíček cestovat i déle. O odeslání balíčku Vás budeme informovat. Zásilkovna má zákaznickou linku 216 216 516.

Platba předem bankovním převodem – cena 60,- Kč

Dobírka – cena 75,- Kč


DPD

Dopravní služba DPD Vám doručí Vaši zásilku na jakoukoliv adresu v ČR za příjemnou cenu. Zásilka k Vám dorazí většinou během 1 – 2 dnů. O odeslání balíčku Vás budeme informovat. DPD má zákaznickou linku 225 373 373.

Platba předem bankovním převodem – cena 96,- Kč

Dobírka – cena 123,- Kč

Dodání na Slovensko


Zatím na Slovensko zásilky běžně neodesíláme. Pokud jste zákazník ze Slovenska a máte zájem o naši kosmetiku, prosím kontaktujte nás a zkusíme něco vymyslet.

Mohlo by se Vám líbit