Máte rádi botanické tisky? Tak to máme dobrou zprávu!

Botanické tisky jsou krásné a opravdu je milujeme. Víme, že i vám se líbí a tak jsme se rozhodli otevřít mini obchůdek, kde jich najdete celou řadu. Jmenuje se LaBotanica, protože je plný krásných rostlin a květin.

Botanické tisky jsou efektní v romantickém i moderním interiéru. Jsou originální a nadčasové a budou vždy úžasné. A co jsme pro vás připravili? V obchůdku najdete:

  • Bylinkovou zahrádku (kterou už dobře znáte z Magic Gaia)
  • Dary bohů a démonů (vybraná kolekce lehce démonických rostlin – koka, konopí, mák, chmel, víno, tabák)
  • Romantické růže (krásná kolekce vintage růží pro opravdové romantiky)
  • Nebesky modré (efektní a harmonická kolekce v modré barvě)
  • Štavnaté ovoce (skvělé do jídelny nebo kuchyně)
  • V stínu kapradiny (čarovné kapradiny, velmi krásné a budou se hodit i do pánského pokoje)

Obrázky jsou profesionálně vyčištěné a připravené tak, aby mohly zdobit váš domov. Jsou na nich drobné nedokonalosti, které navozují atmosféru minulých dob a propast času, která nás dělí s dobou jejich vzniku. A vy se tak můžete těšit z krásy přírody a rostlin každý den.

Všechny obrázky mají velikost formát A4, který je velmi obvyklý a pro vás bude určitě lehké ho zarámovat a případně dále upravit. Úplně nejjednodušší je vložit je do hotového rámečku pro formát A4.  Můžete si vybrat rámeček v dominantní barvě vašeho interiéru. Nebo si vyberte některou z tmavších barev, které se budou vždy hodit – černá, tmavě hnědá, olivová… Je nejlepší řídit se jednoduchostí a nechat mluvit obrázky samotné.

Můžete použít jednoduchý A4 rámeček z obchodu, nebo pokud hledáte něco originálního, můžete se obrátit na specializované rámařství, kde vám poradí, aby váš obrázek nejlépe vyniknul. V paspartách jsou opravdu nádherné.

Pokud jste romantik, snad vás zaujmou květiny a růže. Pokud hledáte něco jednoduššího, možná se vám budou líbit jednoduché listy a rostliny.

Obchůdek LaBotanica.cz je plný radosti a krásy pro Váš domov a najdete ho tady.

A tu nejlepší zprávu nejlepší nakonec! Máme pro vás speciální slevu 20 % na nákup. Zadejte kód GAIA20 a sleva bude vaše. Sleva platí do 28.2.2018.

Napsat komentář