Co pro Vás děláme

Jsme malá česká firma a vyrábíme pro Vás tu nejlepší přírodní kosmetiku. Věříme totiž v kouzelnou sílu přírody a dobré energie.

Tvoříme čistou přírodní kosmetiku

Věříme, že Matka Příroda je magická.

Právě proto používáme jenom to nejlepší z přírody. Naše kosmetika neobsahuje žádné parabeny, deriváty z ropy ani syntetické vůně a barviva. A neobsahuje ani žádné konzervanty, protože naše výrobky neobsahují vodu. Všechny složky naší kosmetiky jsou přírodního původu.

A u každého našeho výrobku najdete jeho přesné složení v češtině. Chceme, abyste věděli, co naše kosmetika obsahuje a co tedy používáte.

levandule včela
ráno

Hledáme ty nejlepší suroviny

Věříme, že i malá rozhodnutí mají velký dopad na svět kolem nás.

Právě proto vybíráme dobře každého dodavatele a pouze ty nejkvalitnější suroviny. Každou použitou surovinu kontrolujeme.

Používáme oleje lisované za studena, rostlinná másla, 100 % esenciální oleje, výtažky z roslin a další úžasné přírodní složky. Velká řada olejů a másel je v bio kvalitě a neustále hledáme to nejlepší, nejkvalitnější a co nejbližší přírodě.

Pracujeme s plným nasazením

Věříme, že každá lidská činnost má přinášet užitek, radost a harmonii.

Prostá práce je nejopravdovější. Veškerou naši kosmetiku pro Vás vyrábíme ručně a v malých šaržích, abychom zajistili její čerstvost. Každý výrobek nám mnohokrát projde rukama.

Neustále zkoušíme, přemýšlíme, voníme, měníme a vše mnohokrát kontrolujeme. Věříme totiž, že naše plné nasazení je důvodem skvělé kvality a Vaší spokojenosti.

levandule
motýl

Posíláme k Vám dobré úmysly

Věříme, že svět je krásný a plný zázraků.

Naši kosmetiku vyrábíme s láskou a radostí. Milujeme ji a život bez ní si již nedokážeme představit. Kosmetika ani použité suroviny nejsou testované na zvířatech.

Věříme, že když do naší kosmetiky vkládáme samé dobré úmysly, tak se všechna ta pozitivní energie z nich přelije dále k Vám. A Vy se po jejím použití budete cítit krásně a báječně.

Nechte se okouzlit přírodou a užívejte si čistou přírodní kosmetiku!

Mohlo by se Vám líbit