6 důvodů, proč používat přírodní mýdla

Pokud jste zatím nikdy přírodní mýdla nevyzkoušeli, tak vězte, že je to něco naprosto jiného než obyčejná průmyslově vyráběná mýdla. Při pravidelném používání bude Vaše pokožka jiná.

Máme ohromnou radost, že Vám můžeme nabídnout opravdu kvalitní a 100% přírodní mýdla, která jsou pro pokožku to pravé. Víte proč?

1. Pro pleť jsou to nejlepší

Představte si, že se Vaše pleť změní, že bude vyživená, hebká a bude vypadat zdravě. Představte si, že najdete kosmetiku, která bude Vaši pleť rozmazlovat. Tak to všechno dokážou přírodní mýdla.

Nevysušují, ale naopak jemně vyživují. Jsou jemná a krásně pění. A pokud máte citlivou nebo problematickou pokožku, měli byste používat právě přírodní mýdla.

2. Používáme starodávné postupy

Přírodní mýdla Magic Gaia jsou jiná. Jsou vyráběna ručně tradiční metodou za studena z kvalitních přírodních tuků a olejů, esencí a dalších přírodních látek. Námi používaná metoda uchovává v mýdle maximální množství výživných látek. Vyzkoušeli jsme mnoho různých postupů, kombinací a složení mýdel. Věříme, že Vám přinášíme mýdla, která jsou opravdu skvělá.

3. Schovali jsme do mýdel kouzlo z přírody

Chceme Vám předat co nejvíce z kouzelné přírody a síly bylin. Proto do mýdel přidáváme spagyrické extrakty z bylin, jíly, mléko, med, propolis, pivo a další báječné ingredience. Neustále studujeme přírodu, rostliny a hledáme to nejlepší.

4. Tak voní skutečná příroda

V našich přírodních mýdlech najdete pouze ty nejkvalitnější 100 % esenciální oleje. Nepoužíváme syntetické vůně a nikdy je používat nebudeme. Esenciální oleje jsou úžasné dary přírody, ale mají tendenci časem vyprchávat, je proto nejlepší mýdla používat co nedříve.  Díky použití esenciálních olejů mají přírodní mýdla Magic Gaia jemné aromaterapeutické účinky, které příznivě ovlivňují tělo a duši.

5. Nikdy nepoužíváme chemikálie

Naše mýdla neobsahují žádné umělé vůně, barviva, konzervanty, parabeny, stabilizátory, ropné deriváty. Všechny ingredience a tedy i všechna mýdla jsou 100% přírodní. Jsou něco zcela jiného než “normální” mýdla.  To víte, příroda je příroda.

6. Vyrábíme ručně a s láskou

Magic Gaia vyrábí své produkty zcela ručně a s láskou. Mýdla zrají nejméně 4 týdny a až poté jsou ručně balena a mohou potěšit Vaši pokožku. Vše je v souladu s nejpřísnějšími hygienickými normami a garantováno Správnou výrobní praxí. Všechny naše výrobky jsou zhodnoceny a testovány v souladu s legislativou EU.

Naše přírodní mýdla jsou jiná. Jemně čistí, krásně pění, pleť ošetřují a udržují jí hebkou. Při pravidelném používání našich mýdel bude Vaše pokožka čistá, hebká, vyživená a relaxovaná. Prostě nádherná.

Vyzkoušejte 100% přírodní mýdla

Napsat komentář