Víte, proč je konopný olej skvělý pro Vaši pleť?

Konopný olej je velký hit a najdete ho dnes v řadě produktů nejenom přírodní kosmetiky. Víte, ale proč se těší takové oblibě? A zaslouží si ji vůbec?

1. Je perfektní pro mastnější pleť

Konopný olej je skvělý pro péči o všechny typy pleti. Často ho najdeme v kosmetice pro problematickou a mastnou pokožku. Je totiž lehký, nepřemašťuje pokožku, naopak ji harmonizuje, má antibakteriální účinky a pomáhá při kožních problémech.

2. Užije si ho i suchá pokožka

Konopný olej je ovšem vhodný i pro suchou a zralou pokožku. Konopná kosmetika má blahodárné účinky díky vysokému obsahu vitaminů a mastných nenasycených kyselin. Pokožku chrání, zjemňuje, zvláčňuje, napomáhá její regeneraci a udržuje ji svěží.

3. Je to takový trochu zázračný olej

Konopný olej pokožku zklidňuje, vyživuje a podporuje její krásný a zdravý vzhled. My v naší kosmetice používáme zásadně nejkvalitnější bio konopný olej lisovaný za studena, takže Vaše pleť dostane jen to nejlepší. Kosmetika s konopným olejem je perfektní pomocník pro přírodní péči o pleť.

Konopný olej najdete v kosmetice pod názvem Cannabis Sativa Seed Oil, v mýdlech jako Sodium Hempseedate, tedy zmýdelnatěný konopný olej.

Vyzkoušejte přírodní kosmetiku s obsahem kvalitního konopného oleje a poznejte jeho sílu.

Vyzkoušejte kosmetiku s konopným olejem

Napsat komentář